O nás

 

 

 

Marking Center Slovakia, s.r.o. už 12 rokov ponúka širokú škálu pečiatok spoločnosti TRODAT.

Výrobu pečiatok realizujeme modernou, presnou a veľmi výkonnou laserovou technológiou. V ponuke máme všetky typy pečiatok, či už ide o klasické textové, dátumové, číslovacie, vreckové, reliéfne alebo aj drevené pečiatky. Okrem výroby pečiatok sa zaoberáme aj výrobou vizitiek. V ponuke máme digitálnu tlač na vysokokvalitnej digitálnej tlačiarni, ako aj ofsetovú tlač. Zabezpečíme Vám okrem vizitiek aj letáky, svadobné oznámenia, novoročné priania, vianočné priania kartičky, hlavičkové papiere, polepy na okná a pod. Na predajni ponúkame kopírovacie služby či už ide o kopírovanie, skenovanie, prípadne tlač z USB.

Pre našich stálych zákazníkov sme vyvinuli špeciálnu internetovú aplikáciu COOL. Aplikácia umožňuje jednoduché a priame objednávanie a je prakticky prepojiteľná s akýmkoľvek informačným systémom zákazníka.


Po novom sa zaoberáme výrobou orientačných systémov, vhodných pre označenie vonkajších priestranstiev a budov, taktiež pre značenie interiérov (bezpečnostné tabuľky, informačné cedule, ukazovateľ smeru, menovky a pod.).

Marking Center sa v posledných rokoch stal symbolom silnej a profesionálnej spoločnosti v obore značenia. Našich služieb môžete využiť v pobočkách v Slovenskej a Českej republike

 

Naša pobočka v Českej republike

Marking Center CZ a.s.

 

 

 

www.razitka.cz

info@razitka.cz