O nás

 

 

 

Marking Center Slovakia, s.r.o. už 17 rokov ponúka širokú škálu pečiatok spoločnosti TRODAT.

Výrobu pečiatok realizujeme modernou, presnou a veľmi výkonnou laserovou technológiou. V ponuke máme všetky typy pečiatok, či už ide o klasické textové, dátumové, číslovacie, vreckové, reliéfne alebo aj drevené pečiatky. Okrem výroby pečiatok sa zaoberáme aj výrobou vizitiek. V ponuke máme digitálnu tlač na vysokokvalitnej digitálnej tlačiarni, ako aj ofsetovú tlač. Zabezpečíme Vám okrem vizitiek aj potlač obálok, letáky, svadobné oznámenia, novoročné priania, vianočné priania, hlavičkové papiere, polepy na okná, WhiteBoardy a pod. Na predajni ponúkame kopírovacie služby či už ide o kopírovanie, skenovanie, prípadne tlač z USB.

Pre našich stálych zákazníkov sme vyvinuli špeciálnu internetovú aplikáciu COOL. Aplikácia umožňuje jednoduché a priame objednávanie a je prakticky prepojiteľná s akýmkoľvek informačným systémom zákazníka.


Po novom sa zaoberáme výrobou orientačných systémov, vhodných pre označenie vonkajších priestranstiev a budov, taktiež pre značenie interiérov (bezpečnostné tabuľky, informačné cedule, ukazovateľ smeru, menovky a pod.).

Marking Center sa v posledných rokoch stal symbolom silnej a profesionálnej spoločnosti v obore značenia. Našich služieb môžete využiť v pobočkách v Slovenskej a Českej republike

 

Naša pobočka v Českej republike

Marking Center CZ a.s.

 

 

 

www.razitka.cz

info@razitka.cz