Trodat Professional

Trodat Professional je perfektná pečiatka pre každodenné a čisté odtlačky v každej kancelárii. Po desaťročia je symbolom kvality a trvanlivosti. Precízny proces výroby a vysoko kvalitné materiály z neho robia šampióna vytrvalosti v sortimente produktov Trodat.

 

  • Trodat Professional Textová pečiatka: dodávaný v širokej škále rozmerov textových dosiek. V ponuke tak nájdete pečiatku Professional skutočne pre každú kanceláriu. Trodat ponúka najnovšiu generáciu pečiatok Professional 4.0, ktorá presvedčí nielen svojím unikátnym designom v nerezovej oceli, ale taktiež mimoriadnou ergonómiou a funkčnosťou.

 

 

  • Trodat Professional Dátumová pečiatka: V kategórii dátumových pečiatok Professional vám Trodat ponúka rôznu paletu výrobkov pre najširšie použitie: od rôznych dátumových pečiatok cez odtlačky dátumu s individuálnou či hotovou textovou doskou, dátum v kombinácii s nastaviteľnými pevnými textami, číslovacie pečiatky opäť v kombinácii s textovou doskou alebo bez nej.

 

  • Trodat Professional Typomatic: Tento výrobok kombinuje prednosti produktov Trodat Professional s flexibilitou pečiatok, kde si úžívateľ môže zostaviť text sám a taktiež ho vždy zmeniť. Odtlačky vášej pečiatky budú vždy perfektné a aktuálne.

 

A samozrejme všetky uvedené pečiatky Trodat Professional sú štandartne klimaticky neutrálne a chránia tak naše životné prostredie.

Objednať pečiatku Trodat Professional si môžete tu

 

alebo nás kontaktujte na email: peciatky@markingcenter.sk